Предмет: Химия, автор: djxjjjhdjdje

Визначте формулу вуглеводню, якщо масова частка

Карбону в молекулі 82,76 %

Ответы

Автор ответа: darynamyroshnychenko
2

Ответ:

молекулярная формула будет равна : С4Н10 (бутан)

Объяснение:

58 - 100%

Х - 82.76%

Х = 58 х 82.76 / 100 = 48 г/моль (С)

58 - 48 = 10 (H)

48/12 : 10/1 = 4 : 10


djxjjjhdjdje: Дякую!
Похожие вопросы