Предмет: Химия,
автор: klevecnika3
Буду очень благодарен , даю 50 баллов
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо масу чистої хлоридної кислоти:
m(HCl) = 20 * 10% : 100% = 2г
Обчислимо кількість речовини HCl
n(HCl) = m(HCl)/М(HCl) = 2/36 = 0,055 моль
0,055моль х л
Mg + 2HCl = MgCl + H2
2 моль 22,4 л/моль
х = 22,4 * 0,055 : 2 = 0,616 л об*єм водню, що виділився
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: bilanna2603
Предмет: Литература,
автор: deadincaid590
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: kirasan55