Предмет: Физика,
автор: sofa8757
52. Велосипедист рухається під ухил із прискоренням 0,3 м/с². Якої швидкості набуває велосипедист через 20 с. якщо його початкова швидкість дорівнює 4 м/с? ОЧЕНЬ Срочно!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано: Vo=4 м/с; t=20 c; a=0,3 м/с²; V-? V(t)=Vo+at=4+0,3*20=10 м/с. Это ответ.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: arseniyox33
Предмет: История,
автор: veseliknatalia
Предмет: Українська література,
автор: lyokhauwu
Предмет: Биология,
автор: ShootingFireStar