Предмет: Химия,
автор: Nastwrx
Скільки грамів спирту і води потрібно для приготування 250 г спиртового розчину з масовою
часткою спирту 40%?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m р-ну = 250г
ω спирту = 40%
Знайти: m (води) - ? m (спирту) - ?
1) Маса розчиненої речовини:
m = m (р-ну) * ω(сп) = 250 * 40% : 100% = 100 г
2) Маса спирту:
m (спирт) = (m р-ну)- m(р.р) = 250 - 100 = 150 г
3) Маса води:
m (води) = (m р-ну)- m(спирту) = 250 - 150 = 100г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: andreylyashenko425
Предмет: Математика,
автор: sheremerr
Предмет: Другие предметы,
автор: gbbcgjnnjdc5678
Предмет: География,
автор: kseniasergeeva0788
Предмет: Французский язык,
автор: Froziks1