Предмет: Физика,
автор: melnikmaks3333
Чому дорівнює питома теплоємнісь речовини якщо для нагрівання 2л її на 20 °С потрібно 150 кДж теплоти.густина речовини 1500 кг/м3
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:2500 дж÷(кг×°С)
Объяснение:
дано
V=2л
Δt=20°c
Q=150кДж=150000дж Q=CMΔt
Р=1500(КГ÷М³) M=РV=1500×0.002=3кг
С-? 150000=С×3×20
150000=С×60
2л=0.002 С=2500 дж÷(кг×°С)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: gixistrawberry
Предмет: Химия,
автор: Jikkfwsswws
Предмет: Українська мова,
автор: mmur78189
Предмет: Українська мова,
автор: 45678906789
Предмет: Физика,
автор: mariavalyukova14