Предмет: Химия,
автор: Аноним
Люди добрі допоможіть будь ласка Яка маса солі утвориться при взаємодії сульфатної кислоти зі 120 г розчину з масовою часткою кальцій гідроксиду в ньому 7% ?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Ca(OH)2+H2SO4=CaSO4+2H2O
M(Ca(OH)2)=74г/моль
M(CaSO4)=136г/моль
m(Ca(OH)2)=120*7/100=8,4г
n(Ca(H)2)=8,4*74=0,11моль
n(Ca(OH)2):n(CaSO4)=1:1
n(CaSO4)=0,11моль
m(CaSO4)=0,11*136=14,96г
Пояснення:
uhdeuehsjzj:
Помогите пожалуйста тест по химии решить в профиле задание
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: zhekaisback
Предмет: Английский язык,
автор: dadashova0318
Предмет: Английский язык,
автор: Kiraplay11
Предмет: Математика,
автор: anuka2018anna
Предмет: География,
автор: Аноним