Предмет: Физика,
автор: livefanat
!!СРОЧНО!!
2. Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для нагрівання алюмінієвої
ложки масою 30 г від 20 до 60 °С.
3. Нагріта залізна деталь масою 8 кг, охолоджуючись у воді на 2 °С, передає
їй 7,36 кДж енергії. Чому дорівнює питома теплоємність заліза?
4. Чому дорівнює маса чавунної болванки, якщо при її охолодженні від 1115
до 15 °С виділилося 190,08 МДж теплоти?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
2. Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для нагрівання алюмінієвої
ложки масою 30 г від 20 до 60 °С.
Q=c*mΔt
m=30г=0,03кг
c=920Дж/кг*с°
Q=0,03*920*(60-20)=1104Дж=1,104кДж
3. Нагріта залізна деталь масою 8 кг, охолоджуючись у воді на 2 °С, передає
їй 7,36 кДж енергії. Чому дорівнює питома теплоємність заліза?
Q=c*mΔt
с=Q/m*Δt=7,36/8*2=0,46кДж/кг*с°=460Дж/кг*с°
4. Чому дорівнює маса чавунної болванки, якщо при її охолодженні від 1115
до 15 °С виділилося 190,08 МДж теплоти?
Q=190,08 МДж =190080000Дж
Δt=1115-15=1100С°
c=540Дж/кг*с°
Q=c*mΔt
m=Q/c*Δt
m=190080000/540*1100=320кг
Пояснення:
livefanat:
спасибо огромное
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nikagorbatenko83
Предмет: Математика,
автор: ivaniukanastasiia2
Предмет: Математика,
автор: kotkovecvika
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: salaeva08