Предмет: Физика, автор: zyjcwzbkxb

СРОЧНО!!!! 30 БАЛОВ !!!
До джерела струму підключили резистор, опр якого в 4 рази більший за внутрішній опір джерела. На резисторі виділилась певна кількість теплоти.
Визначте, яку частку (у %) вона становить від загальної кількості теплоти, що виділилася в електричному колі


zyjcwzbkxb: С полным решением, пожалуйста

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

80 %

Объяснение:

R = 4*r

Q1 / Q = ?

I = I1

Q1 = I^2*R*t = I^2*4*r*t

Q = I^2*t*(R+r) = I^2*t*(4*r+r) = I^2*t*5*r

Q1/Q = ( I^2*4*r*t ) / ( I^2*5*r*t ) = 4/5 = 0.8 раз = 80 %

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: wianqxc
Предмет: Алгебра, автор: Sufron