Предмет: Физика,
автор: sf24042009
Визнач кількість теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої деталі масою 45,6 кг від 11 ℃ до30 ℃: (питома теплоємність алюмінію с=920Дж/(кг∙℃)). Відповідь заокругли до цілих.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 797088 Дж=797 кДж.
Объяснение:
Дано
m=45.6 кг
t1=11°C
t2=30°С
с(Al)=920 Дж/кг*°С
-------------
Q=?
Решение
Q=cmΔt=920*45.6(30°C-11°C) =797088 Дж=797кДж.
Автор ответа:
1
Дано:
----------------------------
m = 45,6 кг
t₁ = 11 °C
t₂ = 30 °C
c = 920 Дж/кг ∙ °C
----------------------------
Q - ?
Решение:
количество теплоты, необходимое для нагревания алюминия от 11 °C до 30 °C:
Ответ: 797 088 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kulovanazyma
Предмет: Физика,
автор: bocagovnikita481
Предмет: Английский язык,
автор: ennpirsirova
Предмет: Математика,
автор: mavrina990
Предмет: Математика,
автор: Аноним