Предмет: Химия,
автор: pupils86
Пари деякого естеру (CnH2n+1COOCnH2n+1) мають відносну густину за повітрям 3,52. Виведіть формулу естеру.
Ответы
Автор ответа:
4
Объяснение:
М(CnH2n+1COOCnH2n+1)=М(повітря)×D= 29×3.52=102г/моль
М(CnH2n+1COOCnH2n+1)= 12n+2×1×n+1+12+16+16+ 12n+2×1×n+1=28n+46 г/моль
28n+46=102
28n=56
n=2
--------------------
28×2+46=102
102=102
якщо n=2, тоді загальна формула CnH2n+1COOCnH2n+1 має вигляд C2H5COOC2H5
C2H5COOН - пропионовая кислота, С2Н5ОН - этиловый спирт
C2H5COOC2H5 - ЭТИЛовый эфир ПРОПИОНовой кислоты или ЭТИЛПРОПИОНАТ (не пам'ятаю назву українською мовою, написала російською)
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: korshenkoliliya
Предмет: Русский язык,
автор: gulievamilana759
Предмет: Физика,
автор: damascusmakcim09
Предмет: Русский язык,
автор: bulatkharrasov04
Предмет: Математика,
автор: alinkakokovaz