Предмет: Химия,
автор: antonpavlovich788
40 балов.Деяка органічна сполука складається із 40% карбону, 6,7% гідрогену та оксигену.Густина цієї речовини за н.у. складає 2.58 г/л розв'язати з пояснення і записати Формулу сполуки
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
W(C) = 40%
W(H) = 6.7%
M(CxHyOz) = 60 g/mol
-----------------------------
CxHyOz-?
W(O) = 100%-(W(C)+W(H)) = 100 - (40+6.7) = 53.3%
C:H:O = 40 / 12 : 6.7 / 1 : 53.3 / 16 = 33.3 : 6.7 : 33.3 = 1 :2 :1
CH2O
M(CH2O) = 30 g/mol
n = M(CxHyOz) / M(CH2O) = 60 /30 = 2 раза
M(CxHyOz) = n*M(CH2O)
M(C2H4O2)
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: aroslavslepcenko858
Предмет: Геометрия,
автор: toriss2005
Предмет: Алгебра,
автор: telickann75
Предмет: Окружающий мир,
автор: miloslavskaya2001
Предмет: Математика,
автор: korotkovamargo2