Предмет: Химия,
автор: veronikamel2008
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО ДАЮ 60 БАЛОВ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1)
а) Бінарні сполуки - це сполуки, які складаються рівно з двох неметалів
б) Валентність - це властивість атомів одного хімічного елемента з'єднуватися з певним числом атомів інших хімічних елементів
2)
II I V II
CaN2 N2O5
3)
I I I II III I I II
HF , H₂O , NH₃ Cu₂O
4)
Mr(Zn3(PO4)2) = 65 * 3 + (31 + 16 * 4) * 2 = 195 + 190 = 385г/моль
w(Zn) = Ar(Zn) *n / Mr(Zn3(PO4)2) * 100% = 65 *3/385 * 100% = 50,65%
w(P) = Ar(P) *n / Mr((Zn3(PO4)2) * 100% = 31 * 2/385 * 100% = 16,1%
w(O) = Ar(O) *n / Mr((Zn3(PO4)2) * 100% = 16 * 8/ 385 * 100% = 33,25%
5)
218 - 52 = 166г масса розчиненої речовини
w = 166 : 218 * 100% = 76,15% масова частка розчиненої речовини
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ItsDoRy
Предмет: Алгебра,
автор: derskiyumida
Предмет: Українська мова,
автор: aroslavslepcenko858
Предмет: География,
автор: paharevmichael
Предмет: Другие предметы,
автор: maksim2008186