Предмет: Химия,
автор: timoha0626
необхідно приготувати 100 г 10% розчину. скільки для цього треба взяти 3% та 14% розчинів?
Ответы
Автор ответа:
2
Нехай х - маса 3% розчину. Тоді:
х*0.03 + (100-х)*0.14 = 10
х*0.03 + 14 - х*0.14 = 10
-0.11*х = -4
х = 36.36 (г 3% розчину)
100-х = 63.63 (г 14% розчину)
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: adilman292
Предмет: Математика,
автор: zalievasima
Предмет: Русский язык,
автор: serinsadykova8
Предмет: Математика,
автор: gold2364
Предмет: Математика,
автор: minsssss