Предмет: Українська мова, автор: dimadotsent10

написати висловленя на тему чому потрібно вживати корисну їжу​

Ответы

Автор ответа: SevenZii
0

Людина хоче почуватися бадьоро, з легкістю прокидатися, підкорювати вершини, вона повинна приділяти велику увагу власному харчуванню. Адже воно є однією їх складових здорового способу життя.

Людина хоче почуватися бадьоро, з легкістю прокидатися, підкорювати вершини, вона повинна приділяти велику увагу власному харчуванню. Адже воно є однією їх складових здорового способу життя.Деякі люди вважають, що корисна їжа не може бути смачною. Але це хибна точка зору. Наша родина вже давно дотримується здорового харчування. Спочатку вживати правильну їжу почала моя мама, бо хотіла схуднути, а коли ми спробували як це смачно, то вже не змогли відмовитися від таких смаколиків, які ще й дуже корисні.

Людина хоче почуватися бадьоро, з легкістю прокидатися, підкорювати вершини, вона повинна приділяти велику увагу власному харчуванню. Адже воно є однією їх складових здорового способу життя.Деякі люди вважають, що корисна їжа не може бути смачною. Але це хибна точка зору. Наша родина вже давно дотримується здорового харчування. Спочатку вживати правильну їжу почала моя мама, бо хотіла схуднути, а коли ми спробували як це смачно, то вже не змогли відмовитися від таких смаколиків, які ще й дуже корисні.Коли людина розуміє, що тільки вона відповідальна за власне здоров’я – це мотивує інших. Той, хто вирішив позбутися залежності від їжі, або хоче змінити свій раціон заради чудового самопочуття – отримує чудову винагороду. Завжди кажуть, що здоров’я – найбільший скарб. Так от, полюбіть власне тіло, годуйте його правильно, воно обов’язково віддячить.

Людина хоче почуватися бадьоро, з легкістю прокидатися, підкорювати вершини, вона повинна приділяти велику увагу власному харчуванню. Адже воно є однією їх складових здорового способу життя.Деякі люди вважають, що корисна їжа не може бути смачною. Але це хибна точка зору. Наша родина вже давно дотримується здорового харчування. Спочатку вживати правильну їжу почала моя мама, бо хотіла схуднути, а коли ми спробували як це смачно, то вже не змогли відмовитися від таких смаколиків, які ще й дуже корисні.Коли людина розуміє, що тільки вона відповідальна за власне здоров’я – це мотивує інших. Той, хто вирішив позбутися залежності від їжі, або хоче змінити свій раціон заради чудового самопочуття – отримує чудову винагороду. Завжди кажуть, що здоров’я – найбільший скарб. Так от, полюбіть власне тіло, годуйте його правильно, воно обов’язково віддячить.Різноманітні дослідження, свідчення людей доводять, що коли ти перестаєш вживати алкоголь, багато смаженої їжі, солодощів, твоє самопочуття покращується, гарного вигляду набуває шкіра. Людина не відчуває важкості після вживання занадто калорійних страв, тому що правильне харчування не може бути цеглиною для шлунка.

Людина хоче почуватися бадьоро, з легкістю прокидатися, підкорювати вершини, вона повинна приділяти велику увагу власному харчуванню. Адже воно є однією їх складових здорового способу життя.Деякі люди вважають, що корисна їжа не може бути смачною. Але це хибна точка зору. Наша родина вже давно дотримується здорового харчування. Спочатку вживати правильну їжу почала моя мама, бо хотіла схуднути, а коли ми спробували як це смачно, то вже не змогли відмовитися від таких смаколиків, які ще й дуже корисні.Коли людина розуміє, що тільки вона відповідальна за власне здоров’я – це мотивує інших. Той, хто вирішив позбутися залежності від їжі, або хоче змінити свій раціон заради чудового самопочуття – отримує чудову винагороду. Завжди кажуть, що здоров’я – найбільший скарб. Так от, полюбіть власне тіло, годуйте його правильно, воно обов’язково віддячить.Різноманітні дослідження, свідчення людей доводять, що коли ти перестаєш вживати алкоголь, багато смаженої їжі, солодощів, твоє самопочуття покращується, гарного вигляду набуває шкіра. Людина не відчуває важкості після вживання занадто калорійних страв, тому що правильне харчування не може бути цеглиною для шлунка.Звичайно, що іноді надзвичайно важко втриматися, коли поруч вживають гарний та смачнющий торт, смажену картоплю з м’ясцем, рум’яний бургер. У таких випадках дієтологи радять ніколи не відвідувати кафе, магазини з сильним почуттям голоду. Можна випити склянку води, або знайти іншу альтернативу. Зрештою, можна дозволити собі маленький шматочок, аби потім не зірватися на величезний кусень. Якщо так сталося, що людина з’їла щось з того, до чого вона не звикла, не потрібно панікувати. Необхідно заспокоїтися, подумати про те, чи вартий шмат жирної ковбаси вашого здоров’я, красивої фігури. До речі, вживаючи корисні страви, є можливість не відмовляти собі у смаколиках

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: KingOfLight
1. Моральний урок дідів з оповідання О. Довженка „ Ніч перед боєм” для молодих бійців полягав у тому, що
А вони попалили всі човни й зірвали ворогові переправу
Б перевернули човни й загинули разом із ворогами
В зробили засідку й побили багато ворогів
Г мужньо витримали знущання ворогів і не видали партизанів

2. Кого діди Платон і Савка ставили за приклад бійцям, що відступали?
А Кармалюка
Б Гонту, Залізняка
В своїх синів
Г самих себе

3. Кульмінацією у творі Н. Бічуї „ Шпага Славка Беркути” є
А поєдинок на шпагах Юлька та Славка
Б суд над Славком
В привід хлопця, який назвався Вернутою, до дитячої кімнати міліції
Г спізнення Славка на театральну виставу до Лілі

4. У невинуватість Славка вірили
А тренер, Лілі
Б Стефко та Юлько
В класний керівник і директор школи
Г інспектор дитячої кімнати міліції, Надія Григорівна

5. Молоді бійці з оповідання О. Довженка перед своїм першим боєм запитали в командира Петра Колодуба
А звідки він бере мужність і сили
Б що робити, коли ворога набагато більше й він краще озброєний
В чому не можна відступати Г що робити при пораненні

6. Дід Платон з оповідання О. Довженка „ Ніч перед боєм” лаяв відступаючих наших бійців
А за невміння користуватися зброєю, влучно стріляти
Б за невміння маскуватися, рити окопи
В за боягузтво, невміння та небажання захищати рідну землю
Г за те, що забувають писати листи своїм рідним

7. Особливостями композиції повісті Н. Бічуї „Шпага Славка Беркути” є
А введення казкових, фантастичних елементів
Б наявність оповідача, розповідь ведеться від першої особи
В наявність багатьох відступів, листів, снів
Г зміщення часових площин, різнобічний показ героїв, заглиблення у психологію

8. Юлько Ващук, герой твору Н. Бічуї „Шпага Славка Беркути”, розчарувався у своєму батькові через те, що
А той збирався до міліції заявляти на Славка за поранення
Б той скористався чужою працею, видавши її за свою
В батько часто сварився з мамою Юлька
Г не підтримував його захоплення музикою, малюванням

9. Головними героями повісті М. Коцюбинського "Дорогою ціною" є:
А) Платон і Соломія; Б) Остап і Соломія;
В) Степан і Соломія; Г) Іван і Соломія

10. Про кого йде мова: "Був то молодий, безвусий парубок, міцно збудований, у високій сивій кучмі, короткій чугаїнці і з довгим ціпком…"
А) про Остапа; Б) про Івана; В) про Соломію; Г) про цигана.

11. Де «хоробріші, завзятіші, звили собі гніздо»? а) В лісах; б) у степах; в) неподалік від Угорщини; г) в Туреччині.

12. На півдні якої країни «стояло військо і заслоняло волю»? а) Румунії; б) Росії; в) Бессарабії; г) Угорщини.
Предмет: Математика, автор: mtslike555