Предмет: Физика, автор: doshik2310

Помогите пожалуйста
Два тіла, розташованих на відстані 120 м один від одного,
одночасно почали рух назустріч один одному. Перше має швидкість
20 м/с, друге 36 км/год. Визначити через який час вони
зустрінуться і де це відбудеться?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 4c

Объяснение:

Дано:

S=120м

V1=20м/с

V2=36км/ч=10м/с

--------------

t-?

t=S/(V1+V2)=120/(20+10)=4c

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: zoreslavagrubova