Предмет: Физика,
автор: svitlanasurina16
Задача 3. Яка кількість теплоти виділилася при охолодженні олії, об’єм якої 20 л, якщо
температура змінилася від 60 до 20 °С?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
при плотности масла 930 кг/м3
масса масла 20*0.930 = 18.6 кг
Q = 18.6 * 40* 1500 Дж = 18,6*60000 = 1 116 000 Дж = 1,116 мДж.
Похожие вопросы