Предмет: Физика, автор: yelyzavetapyshna

Розв'язати задачі: 1. Мідну заклепку масою 40 г нагрівають від 20ºС до 609. Скільки тепла для цього потрібно. 2. В алюмінієвій кастрюлі масою 300 г нагрівають 2 л води від 20°С до кипіння. Яка кількість теплоти для цього потрібна? Таблиці питомих теплоємностей речовин на СТОР. 229 підручника

Ответы

Автор ответа: ildar502020
0

Ответ:  1)  9424 Дж=9,424кДж.

2) 672000 Дж=672 кДж.

Объяснение:

Дано

m=40г = 40/1000 кг=0,04 кг

t1=20°C

t2=609°C

c(Cu)=400 Дж/кг°С

----------

Q=?

Решение

Q=cmΔt=400*0.04*(609°C-20°C)=9424 Дж=9,424кДж.

-------------

2)  m=2л=Ю Объем 2л=0,002м^3*1000=2 кг

t1=20°C

t2=100°C

c(вода) = 4200Дж/кг°С

------------

Q=?

Решение

Q=cmΔt=4200*2*(100-20)=672000 Дж=672 кДж.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: catemily64