Предмет: Химия, автор: timalexua2008

яку кількість теплоти виділяе 200 г води під час охолодження від 90 градусив до 10 градусив цельсію
С вода=4200Дж
кг*грудосов цельсия


timalexua2008: случайно не в ту категорию кинул

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
3

Ответ:

Объяснение:

Дано

m = 200г = 0,2кг

c = 4200Дж/кг°С

t1 = 10°С

t2 = 90°С

Знайти: Q-?

Q = mc (t2 - t1)

Q = 0,2 * 4200 * (90 - 10) = 67200Дж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: selaarabli4