Предмет: Химия, автор: matvisikv

внаслідок реакції метану з хлором утворився дихлорметан масою 36 г. обчисліть об'єм метану який вступив в реакцію і кількість речовин хлору що вступив в реакцію

Ответы

Автор ответа: Otly4nik
1

Ответ:

16л (CH4) і 0,7 моль (Cl2)

Объяснение:

V-?    ν-?     m=36г

CH4+Cl2 = CH3Cl+HCl

{50,5 г (CH3Cl) - 22,4л (CH4)

36г - х

х = 16л

{50,5 г (CH3Cl) - 1 моль (Cl2)

36г - y моль

y = 0,7 моль

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: naxarbekovar