Предмет: Физика,
автор: Аноним
1.Чому дорівнює маса чавунної болванки, якщо при її охолодженні від 1115 до 15 °C виділилося 190,08 МДж теплоти?2.На скільки зміниться температура 400 г міді, якщо її при нагріванні надати 3,2 кДж теплоти? 3.Розрахуйте кількість теплоти необхідну для нагрівання 10 кг води на 50°С4.Нагрітий камінь масою 10 кг охолоджуючись у воді на 1 °C передає їй 4,2 кДж енергії. Чому дорівнює питома теплоємність речовини?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:32кг
Объяснение:
спочатку переводимо одиниці вимірювання в систему сі
Q=190.08 мдж=190.08*1000000=190080000дж
запис основну формулу
Q=c*m*t
переносимо невідоме ві ліво а відоме в право(с)
m=q/С*t
m=190080000/540*1100=32
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: pobbrbrrnntjt
Предмет: Математика,
автор: pachenkoaleks1982
Предмет: Математика,
автор: Annnnnnnnnaaaaaa
Предмет: Математика,
автор: darkruchinina2002