Предмет: Физика,
автор: mikimaycer2002
Іонізована частинка рухається зі швидкістю 956 км/с по колу радіусом 19 см
в однорідному магнітному полі з індукцією 0,1 Тл. Визначте масу частинки.
Заряд електрона е = 1,6 · 10-19Кл.
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Dano:
2 = 966 KM/= 956-10 M/
d=0,2M
B = 0,1 Thr
ligt 16. 1019 Ka
L2 = 90°
m-?
m
Omben: pomon
Fr=1912 Bsind, sin 90° = f
212
R, R = 4
吐
4.6.10·0,1 0,2
2-956-10
F₁ = ma, ay ==
f₁= m-
19/2¹ B=
d
m=
= m
224
191² Bd=2mv²
1918 d
d
-24
= 1,67-10
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: tbouyain
Предмет: Математика,
автор: nysanbekova00
Предмет: Українська мова,
автор: alievelvin654
Предмет: Алгебра,
автор: topoviy13322