Предмет: Физика,
автор: g7hs7xvt4y
Гальмо легкового автомобіля є справним, якщо на сухому асфальті за швид кості 28 м/с гальмівний шлях автомобіля становить 49 м. Визначте час гальмування та прискорення руху автомобіля
СРОЧНО ПОЖАЛУСТА!!!!!! 100 БАЛОВ ДАЮ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
V = 28 м/с
S = 49 м
a = ?
t = ?
S = V*t - a*t^2 / 2
a = (Vo-V) / t = - V/t
S = V*t - V*t^2 / (2*t) = V*t - V*t / 2 = V*t / 2
49 = 28*t / 2
28*t = 2*49
t = 3.5 c
a = - V/t = 28 / 3.5 = - 8 м/с^2
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: negr9756
Предмет: Математика,
автор: wernxgb
Предмет: Физика,
автор: sokolovaanastasia152
Предмет: Английский язык,
автор: antkrolik55