Предмет: Химия, автор: leeosii

у 145,25 гр води розчинили 33,6(н.у.) гідроген хлориду. обчисліть масову часку гідроген хлориду в одержаному розчині

Ответы

Автор ответа: escinaet
1

Ответ:

≈19%

Объяснение:

Маса всього розчину=145.25гр+33.6гр= 178.85гр

масова частка гідроген хлориду =

 \frac{33.6}{178.85}

≈19%

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: abdrahmanovarufina12