Предмет: Химия,
автор: medvedevalila93
обчисліть відносні молекулярні маси кристалогідратів 1)FeS· 7Н2О, 2) NaBr · 4Н2О. помошите пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
1)
Mr(FeS * 7Н2О) = Ar(Fe) + Ar(S) + 7(Ar(H) *2 + Ar(O)) =
= 56 + 32 + 7(1 * 2 + 16) = 88 + 126 = 214 г/моль
2)
Mr(NaBr * 4H2O) = Ar(Na) + Ar(Br) + 4(Ar(H) * 2 + Ar(O)=
= 23 + 80 + 4(1 * 2 + 16) =103 + 72 = 175 г/моль
medvedevalila93:
Спасибо большое, вы меня спасли=)
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: dhdududu
Предмет: Немецкий язык,
автор: MishkaU0U
Предмет: Математика,
автор: ulabutenko40
Предмет: Математика,
автор: imilkodzov280380
Предмет: Физика,
автор: andry4558553