Предмет: Химия,
автор: aakovenko144
Допоможіть з завданням
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
№1
144 + 6 = 150 г вся маса
6 : 150 * 100% = 4% маса лугу в розчині
№2
m(солі) = m(p-ну) * w = 400 * 0,2 = 80 г
m(H2O) = m(p-ну) - m(солі) = 400 - 80 = 320г
№3
m(цукру) = 200 * 10% : 100% = 20г
m(утвор.р-ну) = 200 + 50 = 250 г
w(цукру) = 20 : 250 * 100% = 8%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: nkt5mfwc7m
Предмет: Математика,
автор: svatpolevcov
Предмет: Математика,
автор: nastusecka728
Предмет: Литература,
автор: tatanapeleneva106
Предмет: История,
автор: vasilinakovalska