Твір на тему " Гармонія людини і природи, як велика духовна цінність " пропоную скласти так:
Гармонія людини і природи є великою духовною цінністю. Людина є частиною природи, саме тому не повинна нівечити її. Людство сьогодні створює хмарочоси, багато уваги приділяє новітнім технологіям. Але часто забуває про те, що його годує - природу. Саме вона дає нам їжу, корисні копалини, одяг. Без природи ми ніщо.
Давайте пам'ятати про те, що ми є дітьми природи. Йдучи до лісу, ми не маємо нівечити дерева, залишати сміття на землі або й зовсім викидати його у водойми. Якщо ми не смітимо у себе вдома, то чому робимо це на природі? Ми маємо виховувати у собі повагу до природи, вчитися відчувати її, що допоможе у майбутньому уникнути багатьох катастроф.
Кому надо твір держите.
Ответы
Ответ:
Объяснение:
Життя для людини є найвищою цінністю. Дуже часто ми не цінуємо те, що маємо. Завжди кудись поспішаємо, покладаємо на власні плечі занадто багато роботи, не піклуємося про власне здоров’я. Але обов’язково настане година, коли людина пожалкує про такі вчинки. Адже щоб отримувати від життя максимум користі, потрібно прислухатися до свого організму. Нам необхідно жити в гармонії зі своїм тілом, з природою.
В цей бурхливий час велика кількість людей працює занадто багато. Через це вони недосипають, їх організм не відпочиває, а згодом це дається взнаки. Потрібно зрозуміти, що правильний режим додає нам багато здоров’я. Коли маєш вихідний, не вмикай комп’ютер, а піди на прогулянку! Не сідай в автомобіль – пройди пішки. Над головою світить сонечко, навколо буяють квіти, зеленіють дерева чи падає сніг. Будь-який пейзаж є чудовим. Головне зрозуміти, що природа – наш друг. Лісова прогулянка додає бадьорості. Але не забувай, якщо ти прийшов до лісу, не порушуй його правил, краси. Не сміти! Прибери за собою!
Гадаю, що всі ми полюбляємо літо. Люди обожнюють море, подорожі. Вчені б’ють на сполох, бо наші водоймища вже занадто забруднені. Багато з нас не розуміють, що гармонія у відносинах – це успіх у майбутньому. Якщо ми будемо поважати природу, піклуватися про довкілля, то воно нам обов’язково віддячить. Жити в чистоті, дихати свіжим повітрям, пити смачну та корисну воду – це елементарна людська потреба. Але люди у світі забувають про це. На перше місце виходять матеріальні цінності, замість духовних.
Коли ми перестанемо використовувати пластик? Коли повітряними кульками вже не будуть прикрашати усілякі свята? Так, це зручно, весело, але такі речі несуть нам, майбутнім поколінням, небезпеку. Власники великих фабрик, не задумуючись про наслідки, зливають у водоймища різноманітний бруд. Чому вони так впевнені, що їм самим не доведеться вживати цю воду? Ми всі повинні пам’ятати, що природа – це наш дім. Чому ж ми не підтримуємо в ньому порядок? Кожен має розпочати зміни із себе.
Згадаймо твір Михайла Коцюбинського “Intermezzo”, в якому автор описує героя, що вирішив відпочити від міста саме в обіймах зелених полів. Це надзвичайна цінність – розуміти та відчувати природу, яка задовольнить твої потреби. Таких людей досить багато і в реальному житті. Для справжнього спокою, щастя, їм досить побути на самоті, відчути подих природи.
Не забуваймо, що все у житті повертається бумерангом. Не забруднюй довкілля, прищеплюй любов та повагу до нього власним дітям. Будь освіченим, щоб розуміти справжню ситуацію, яка розгортається навколо тебе. Дотримуйся елементарних правил поваги до природи – так ти зробиш внесок у майбутнє нових поколінь.
Ответ:
Дякую тобі! Дуже допомогло