Предмет: Химия,
автор: j120ua2016
Помогите пж дам 50 балов
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
5)
X₂O
M = 2M(х) + M(O)
M = 2M(х) + 16 = 62
M(х) = 23 Na - натрій
NaOH - гідроксид натрію
6)
формулу вищого оксиду: EO₂
Для такого оксиду молярна маса складає:
М = Аr(Е) + 2Аr(О) = Аr(Е) + 32
Масова частка оксигену в цьому оксиді становитиме 72,73%
Ar(Е)=Ar(2O) ÷ ω%(О) * 100% -32
Ar(Е) =(16* 2) ÷ 72,73% * 100% - 32 = 32 ÷ 72,73% * 100 - 32 = 12
в 4группе с атомной массой 12 - карбон (С)
7)
1) в) 18
2) а) 34
3) б) 16
4) г) 20
prin4ik:
допоможіь з табличкою будь ласка
Похожие вопросы
Предмет: Экономика,
автор: rabuhapasa9
Предмет: История,
автор: alina2004tka
Предмет: Українська мова,
автор: tetanastasik75
Предмет: Русский язык,
автор: 9209291818z