Предмет: Физика,
автор: bromamkaaa
6. Прямолінійний провідник довжиною 0,5 м, по якому проходить струм силою 2 А, знаходиться в однорідному магнітному полі під кутом 30° До лiнiй iндукції. При цьому на нього діє сила Ампера, МОДУЛЬ ЯКОЇ 0,5 Н. Визначити модуль індукцiï магнітного поля.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 1Тл
Объяснение:
Дано:
l=0,5м
I=2А
α=30°
F=0,5Н
------------
B-?
F=I*B*l*sinα
B=F/(I*l*sinα)=0,5/(2*0,5*0,5)=1Тл
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: medimedved5555
Предмет: Английский язык,
автор: K1ara
Предмет: Физика,
автор: maslakvadik318
Предмет: История,
автор: nekrasovaelizo