Предмет: Химия, автор: teafortomas

який об'єм вуглекислого газу утворюється при згорянні 112 літрів метану​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

112л                                  х л

CH4      +     2O2     =     CO2     +     2H2O

n=1 моль                         n=1 моль

Vm=22,4 л/моль           Vm=22,4 л/моль

V = 22,4 л                       V = 22,4 л

112 л СН4    -   х л  СО2

22,4 л СН4    -  22,4 л СО2

V(CO2) = 112 * 22,4 / 22,4 = 112л

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: zhansmukanova