Предмет: Алгебра,
автор: chartvonline
5. Кілограм бананів коштує b грн., а кілограм яблук – на а грн. менше.
Запишіть У вигляді виразу вартість 2кг бананів і 3кг яблук.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2b+3(b-a)=2b+3b-3a=5b-3a так как я понимаю
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: dayanakyzaeva
Предмет: Математика,
автор: Stoyanovdanil
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: krestyanovnikolai
Предмет: Химия,
автор: Аноним