Предмет: Химия,
автор: estaminetsteethings
Розв’язування задач на змішування розчинів.
Треба приготувати 1 кг 25% розчину амоніаку з 15% розчину амоніаку. Скільки потрібно для цього взяти розчину амоніаку та води?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m'(p-pa) = 1000 r
ω'(NH3)=15% або 0,15
ω"(NH3)=25% або 0,25
Знайти:
m"(p-pa)-?
m(H2O)-?
Рішення.
1) Обчислимо масу аміаку в 15% розчині:
m(NH3)= 1000 г*0,15 = 150 г
2) Обчислимо масу 25% розчину аміаку
m"(p-pa) = m(NH3)/ω"(NH3)=150 г/0,25 = 600 г
3) Обчислимо масу води, яку необхідно додати до 600 г 25%-ного розчину аміаку:
m(H2O) = m'(p-pa)-m"(p-pa) = 1000 г - 600 г = 400 г
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: alihanmol51
Предмет: Русский язык,
автор: korovitsyna2011
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: shariksharik1707
Предмет: География,
автор: polozhiev05
Предмет: Алгебра,
автор: asssoper