Предмет: Химия,
автор: mt20022008
Знайти масову частку солі у 120г 5% розчину кухонної солі якщо до нього додали 30г води.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(раствора)=120 г
w(соли)=5 %
+m(H2O)=30 г
Найти
w(соли')-?
Решение
m(соли)=w(соли)*m(раствора)/100=120*5/100=6 г
m(раствора')=m(раствора)+m(H2O)=120+30=150
w(соли')=100*m(соли)/m(раствора')=100*6/150=4 %
Автор ответа:
0
Ответ:
ω =20%
Объяснение:
Дано:
m(H₂O)=120г.
m(солі)=30г.
------------------------
ω-?
Розв*язок:
Визначаємо масу розчину:
m (розчину) = m (H₂O) + m (солі)
m (розчину) = 120г+ 30г = 150г.
Визначаємо масову частку за формулою:
ω = m (речовини) / m (розчину)
ω = m (солі) / m (розчину)
ω = 30г / 150г= 0,2 або ω = 0,2 × 100% = 20%
Відповідь : ω =20%
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: melissasana200
Предмет: Физика,
автор: foundrepro
Предмет: Английский язык,
автор: k6411852
Предмет: Математика,
автор: vladiksinickih