Предмет: Физика,
автор: kirilparhomenko880
Який об'єм води за температури 20°С потрібно долити в 3 л води за температури 60 °C, щоб кінцева температура води становила 40 °С? Побудуй графік залежності температури від часу та зобрази всі теплові процеси, що відбуваються.
Ответы
Автор ответа:
16
дано
t1=20 C
m2=3 кг
t2=60 C
T=40 C
m1-?
Q1=Q2
Q1=m1c(T-t1)
Q2=m2c(t2-T)
m1c(T-t1)=m2c(T2-T)
m1=m2(t2-T)/(T-t1)
m1=3*20/40=1.5 кг
Похожие вопросы
Предмет: Экономика,
автор: vaalerriaa
Предмет: Русский язык,
автор: kurbanovamedea4
Предмет: Биология,
автор: toryaniksss1
Предмет: Физика,
автор: mrdrozdenko22
Предмет: Геометрия,
автор: Николай1582