Предмет: Химия,
автор: lenaednak985
Обчисліть обʼєм кисню, який необхідний для горіння 400 л етену?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
V(C2H4) = 400 л
Знайти:
V(O2) - ?
Рішення:
1) C2H4 + 3O2 → 2CO2 + 2H2O;
2) V(O2) = V(C2H4) * 3 = 400 * 3 = 1200 л.
Відповідь: Об'єм O2 становить 1200 л.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: xela0000pro
Предмет: Окружающий мир,
автор: karrysa
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: abdalievbaglan
Предмет: Математика,
автор: ruslanfedotov63
Предмет: Математика,
автор: НикольJI