Предмет: Информатика,
автор: Аноним
На екрані відображається малюнок розміром 5х6 см. Один квадратний сантиметр екрану містить 24х24 пікселі, а глибина кольору – 16 біт. Визначте теоретичний обсяг пам’яті, потрібний для збереження малюнка.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1 крок.
Знайдемо площу малюнка:
5*6 = 30 см2.
2 крок.
Знайдемо, скільки пікселів міститься в 1 см2 екрану:
24*24 = 576 пікселів/см2
3 крок.
Знайдемо загальну кількість пікселів у малюнку:
30 см2 * 576 пікселів/см2 = 17 280 пікселів
4 крок.
Знайдемо обсяг пам’яті для збереження 17 280 пікселів малюнка.
За умовою глибина кольору становить 16 біт. Це означає, що для кодування кожного пікселя використовують 16 біт = 16:8 = 2 байт.
Тоді 17 280 пікселів * 2 байти = 34 560 байт.
34 560 байт : 1024 = 33,75 Кбайт.
Відповідь: 33,75 Кбайт
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: akbarxonasatul11
Предмет: Английский язык,
автор: anastasiakornienko95
Предмет: Алгебра,
автор: di4824041
Предмет: Математика,
автор: mtyutyuk
Предмет: Математика,
автор: pahan20072312