Предмет: Физика, автор: anzelisaenko234

Визначте силу ампера що діє на прямолінійний провідник завдовжки 30см з боку магнітного поля, дия сила Ампера 0.6H. Сила струму в провиднику доривнюе 4 A. Визначте индукцию магнитного поля (задачей очень срочно даю 15 балов )

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 0,5Тл

Объяснение:

Дано:

l=30см=0,3м

F=0,6Н

α=90°

I=4А

------------

В-?

F=I*B*l*sinα

B=F/(I*l*sinα)=0,6/(4*0,3*1)=0,5Тл


zinovicgrigorij: Извините, увы.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kurbanovahamida50
Предмет: Математика, автор: shpylka130