Предмет: Химия,
автор: Ehgh2546
допоможіть знайти масу 6 моль води будь ласка
Ответы
Автор ответа:
0
Дано: Решение: m=n*M
n(H2O)= 6 моль M(H2O)=1*2+16=18 г/моль
__________________ m(H2O)= 6моль * 18г/моль= 108г
m-? Ответ: 108г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: noporanasta
Предмет: Алгебра,
автор: dianascripnik08
Предмет: Психология,
автор: lbila8220
Предмет: Физика,
автор: JuliaAzhogina
Предмет: Алгебра,
автор: solovejmari