Предмет: Химия,
автор: eeesraka
СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! сульфатну кислоту кількістю речовини 2 моль розчинили у воді масою 304 г. обчисліть масову частку (%) кислоти в одержаному розчині
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
M(H2SO4)=98г/моль
m(H2SO4)=98*2=196г
m(розчину)=196+304=500г
w=196*100/500=39,2%
Пояснення:
27karino4ka:
звідки взялось 98г?
Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: dzhuraevas005
Предмет: Українська література,
автор: yaslava100
Предмет: Математика,
автор: uung0090
Предмет: Информатика,
автор: forsova08
Предмет: Алгебра,
автор: armenka2020