Предмет: Физика, автор: marader4ik

Рівняння руху тіла масою 50кг має вигляд:xl x=-10t+2t+0.5^2. Визначте кінетичну енергію тіла в момент часу 10с
СРОЧНО,РОЗПИСАТИ,просто відповідь не підходить ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 3,6кДж

Объяснение:

Дано:

m=50кг

х=-10+2t+0,5t²

t=10c

-------------

Eк-?

Ек=mV²/2

V=(x)'=(-10+2t+0,5t²)'=2+t

V=2+10=12м/с

Ек=50*12²/2=3600Дж=3,6кДж


marader4ik: Здравствуйте, можете пожалуйста решить ещё одно задание, осталось 15 минут
marader4ik: Якого прискорення вільного падіння над поверхнею Землі зазнає тіло, якщо
воно знаходиться на висоті рівній п’яти земним радіусам?
zinovicgrigorij: на высоте h=5R, g2=GM/36R^2=g/36=9,8/36=0,27м/с^2.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: vladabagatuk1