Предмет: Физика,
автор: Vxevxexwviw
СРОЧНО! СРОЧНО!
ДАЮ 40б
СРОЧНО! СРОЧНО!
За графіком, зображеним на рисунку, записати рiвняння залежностi проекції швидкості та координати від часу, визначити прискорнення
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Vo = 20 м/с
ускорение
a = (V-Vo) / (t-to) =(30-20) / (8-0) = 1.25 м/с^2
скорость от времени
V(t) = Vo + a*t = 20 + 1.25*t
координата от времени
x(t) = Vo*t + a*t^2/2 = 20*t + 0.625*t^2
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: malukmaksim0
Предмет: Окружающий мир,
автор: anjuto4ka13
Предмет: Информатика,
автор: vikakrucok8
Предмет: Алгебра,
автор: ilmirkozlov144