Предмет: Химия,
автор: klimenkovladislav200
7.1.4. Яку масу капій хлориду потрібно використати для одержання розчину
солі масою 200 г з масовою часткою речовини 30?
7.1.5.
В якому масовому відношенні потрібно змішати розчини натрий гид
7.1.5. В якому масовому відношенні потрібно змішати розчиви натрий гід-
роксиду з масовимк частками речовини 10% та 60%, щоб одержати
розчин дугу з масовою часткою речовини 40%?
7.1.6. Як приготувати 600 г розчину натрiй хлориду з масовою часткою солі
0,2, використавши для цього розчин солі з масовою часткою речовини
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
KCl
Массовая часть:0,3
m=200×0,3=60
Нужно использовать:200-60=140
m(KCl)=60 г,m(NaCl)=140 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: krilyk87
Предмет: Литература,
автор: prooostoiiin
Предмет: История,
автор: akademiyanastya
Предмет: Геометрия,
автор: frienddd