Предмет: Физика, автор: ideapadlenovo405

На прямолінійний провідник довжиною 80 см, що розміщений під кутом 30 градусів до вектора магнітної індукції, діє сила 2 Н. Визначити магнітну індукцію поля, якщо струм у провіднику становить 5 А

Ответы

Автор ответа: SpаmeR
0

Ответ:

B = 1 Тл

Объяснение:

Дано:

l = 80 см = 0,8м

α = 30°

F = 2Н

I = 5 А

Найти:

В - ?

Решение:

F = I * B * l * sinα, где

F - сила Ампера (Н)

I - сила тока в проводнике (А)

В - индукция магнитного поля (Тл)

l - длина проводника (м)

α - угол между векторами магнитной индукции и тока.

Выразим отсюда В:
B = \frac{F}{I * l * sin\alpha }

B = \frac{2}{5 * 0,8 * 0,5} = \frac{2}{2} = 1 \ Tl

Похожие вопросы