Предмет: История, автор: irinabrek

ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 70 БАЛЛОВ
Підготувати повідомлення про похід Аскольда на Візантію

Ответы

Автор ответа: koropatnukulana
1

Ответ:

Походи Русі на Візантію — військові походи руських князів на Візантійську імперію у період виникнення та становлення Русі. У «Повісті временних літ» вони зображуються вінцем політичної кар'єри перших київських князів, результатом вдалого підкорення навколишніх східнослов'янських племен.

Зустріч Святослава Ігоровича та Іоанна Цимісхія

Досі історики розходяться із приводу кількості візантійських походів, називаючи від 6-ти до 10—12-ти. Русь завжди була наступаючою стороною. Якщо на початку руси ставили собі за мету переважно здобуття військової здобичі, то пізніше однією з головних цілей походів стало забезпечення для руських купців доступу на ринки імперії та отримання максимальних привілеїв для них. Розбудовуючи державу на теренах Східної Європи, київські князі почали дбати про встановлення постійних дипломатичних стосунків із Константинополем, що підвищувало престиж Русі й відповідало її стратегічним інтересам на південному сході. Русь прагнула вивільнити від кочовиків, які часто ставали знаряддям зовнішньої політики Візантії, торгові шляхи, що вели до Криму, Приазов'я та Закавказзя. Досягаючи воєнними засобами значного чи часткового успіху, Київська Русь у подальшому охоче йшла на переговори з імперією, щоб забезпечити досягнуте дипломатичними угодами.

Объяснение:

Після утворення на середину 9 ст. Київського князівства його володар князь Аскольд 18 червня 860 на чолі флоту із 200 лодій несподівано для греків вдерся до бухти Золотий Ріг і обложив Константинополь. Імператору Михаїлу III довелося за допомогою багатих дарів досягти угоди з русами і їхнього повернення додому. 867 було підписано нову русько-візантійську угоду, яка, певно, підтверджувала попередню і зафіксувала прийняття київським князем і його дружиною християнства, а також відправлення на Русь єпископа для організації церкви. Однак наступні угоди з Візантією характеризують русів як язичників.

Надзвичайна важливість цього походу усвідомлювалася ще в часи Русі. Зокрема, датована частина «Повісті временних літ» розпочинається роком початку правління візантійського імператора Михаїла III. Таким чином, саме цим походом і угодою київського князя Аскольда Київська Русь уперше вийшла на світову арену та заявила про себе як держава.

Утворення Русі (бл. 882), зосередження в її складі основних східнослов'янських племінних об'єднань дали змогу її правителю, київському князю Олегу, 907 року здійснити грандіозний похід на Константинополь (2 тис. лодій по 40 воїнів у кожній), що завершився підписанням русько-візантійської угоди, а 911 — докладного русько-візантійського договору, що надавав Русі надзвичайні торгові й дипломатичні привілеї (цей договір, як і 2 наступних, вписаний або переказаний у «Повісті временних літ»). У візантійських джерелах похід не згадується. Також у деяких зарубіжних, і навіть вітчизняних творах ми можемо почути таку легендарну подію, як повішання щита на воротах Царгороду

Что то найти можно

Автор ответа: aleckovasa88
0

Объяснение:

нормально сама придумала

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним
Task 2 (10 points).

Read a list of things you need to do the following activities. Match the things and the activities. Write your answers according to the model: 1) a, 2) b, 3) c…

Прочитайте список вещей, которые вам нужно сделать для выполнения следующих действий. Сопоставьте вещи и действия. Напишите свои ответы по образцу: 1) a, 2) b, 3) c…

1) go camping

2) dance in the streets

3) go parasailing

4) play football

5) go snorkeling

6) have an excursion

7) go on safari

8) play golf

9) go canoeing

10) play chess

a) a ball

b) a boat or a canoe

c) a tent

d) high-heeled shoes/trainers

e) a golf club

f) a parachute

g) a tour guide

h) a mask and a tube

i) checkerboard

j) a camera



Task 3 (30 points).

What are you going to do with the things mentioned in Exercise 2? Write down full sentences. You can use the following verbs: to live, to wear, to have, to take, to take pictures, to play.

Что вы собираетесь делать с вещами, упомянутыми в упражнении 2? Запишите полные предложения. Вы можете использовать следующие глаголы: to live, to wear, to have, to take, to take pictures, to play.

Example: I am going to take a helmet to ride a bike.

1. ______________________________________________________________

2. ______________________________________________________________

3. ______________________________________________________________

4. ______________________________________________________________

5. ______________________________________________________________

6. ______________________________________________________________

7. ______________________________________________________________

8. ______________________________________________________________

9. ______________________________________________________________

10. _____________________________________________________________




Task 4 (30 points).

Imagine your friend is going to visit his relatives on a holiday next week. Ask him some questions about the holiday using the correct form of the structure “to be going to”. Start the questions with the words below. Write any possible questions.

Представьте, что ваш друг собирается навестить своих родственников в отпуске на следующей неделе. Задайте ему несколько вопросов о празднике, используя правильную форму структуры to be going to. Начните вопросы со слов ниже. Запишите любые возможные вопросы.

Example:

Who are you going to spend your holiday with?

1. What...? –
What ___________________________________________________________?

2. Where…? –
Where __________________________________________________________?

3. How much time…? –
How much time ___________________________________________________?

4. When…? –
When ___________________________________________________________?

5. Why…? –
Why ____________________________________________________________?

6. What games…? –
What games ______________________________________________________?

7. How many people…? –
How many people _________________________________________________?

8. Are you…? –
Are you _________________________________________________________?

9. How…? –
How ____________________________________________________________?

10. How long…? –
How long ________________________________________________________?
Предмет: Оʻzbek tili, автор: toirovaxilola
Предмет: История, автор: masavostroknutova