Предмет: Физика,
автор: prin4ik
Визначте силу з боку магнітного поля, яка діє на прямолінійний провідник зі струмом довжиною
50 см. Магнітне поле однорідне, індукція становить 100 мТл. Кут між провідником та лініями
магнітної індукції – 90 0 . Сила струму подана на провідник дорівнює 10 А.
Ответы
Автор ответа:
3
Дано: L=50 см=0,5 м; В=100 мТл=0,1 Тл; α=90°; I=10 А; Fa - ?
------
Fa=IBLsin90
Fa=10*0,1*0,5*1=0,5 А - это ответ.
prin4ik:
Спасибо)
Описка(( 0,5 Н. Сила всегда в ньютонах. Тяжести, трения, упругости, Ампера, Лоренца))
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: annalihodiy18
Предмет: Українська мова,
автор: evasapega50
Предмет: Английский язык,
автор: vikasafronova851
Предмет: География,
автор: Kadzutoo