Предмет: Химия,
автор: duplingo66
Розрахуйте яка найпростіша формула органічної , в якій масова
доля вуглецю 39,98%, водню – 6,6% і кисню - 53,42%.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано
w(C)=39.98 %
w(H)=6.6 %
w(O)=53.42 %
Найти
CxHyOz-?
Решение:
w(C)=Ar(C)*x/M(CxHyOz) (1)
w(H)=Ar(H)*y/M(CxHyOz) (2)
w(O)=Ar(O)*z/M(CxHyOz) (3)
w(C)/w(H)=12x/y
39.98/6.6=12x/y
6y=12x
y=2x
На один атом углерода приходится два атома водорода.
w(C)/w(O)=12x/16z
39.98/53.42=12x/16z
z=x
На один атом углерода приходится один атом кислорода
Простейшая формула CH2O-формальдегид
duplingo66:
спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: tayhung301296
Предмет: Биология,
автор: radikrulit37
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: eskendirka123
Предмет: Биология,
автор: yeyekaterinasa89054
Предмет: Литература,
автор: motornijo