Предмет: Физика,
автор: andreyprogramer
Площа кімнати становить 22 м2, висота цієї кімна-
ти — 3 м. Яка кількість теплоти необхідна для на-
грівання повітря в кімнаті від 16 до 22 °C? Питома
теплоємність повітря дорівнює 1 кДж/(кг⋅ °С).
Ответы
Автор ответа:
13
Ответ:
Объяснение:
Дано:
S = 22 м²
h = 3 м
t₁ = 16°C
t₂ = 22°C
с = 1 кДж/(кг⋅ °С) = 1000 Дж / (кг·°С)
Знайти: Q - ?
Вирахуємо об*єм кімнати:
V = Sh = 22 * 3 = 66 (м³)
Знайдемо масу повітря в кімнаті:
m = ρ * V де ρ = 1,29 кг/м³ -густина повітря
m = 1,29 * 66 = 85,14 кг
Необхідна кількість теплоти:
Q = c * m * (t₂ - t₁)
Q = 1000 * 85,14 * (22 - 16) = 0,34 * 10⁶ Дж
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: bakanovrostislav11
Предмет: Биология,
автор: snizanalevkivska
Предмет: Литература,
автор: macko2141
Предмет: Математика,
автор: hudakovaanna15
Предмет: Другие предметы,
автор: mingalev624