Предмет: Физика, автор: HavriloPrincip

Поїзд масою m= 184*10^3 кг рухається вздовж меридіану зі швидкістю v= 20м/с на широті φ= 45°.Визначити горизонтальну складову сили, з якою поїзд тисне на рейки.

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
1

Відповідь: 0,378 кН

Пояснення:

Приложения:
Автор ответа: nizenkos247
0

ОнЕ тІмЕ Я иДу. КУДАТО Я ИДУ

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: gladysevbogdan034
Предмет: Физика, автор: ekaterinabelaeva582