Предмет: Физика,
автор: maksgopka895
Чотири паралельно з' єднаних резистгри з яких складається ділянка електричного поля,мають однаковий опір 2 Ом ,напруга,підведена до ділянки кола,становить 36 В. Знайдіть загальний опір ділянки,напругу і силу струму в кожному з резисторів.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 0,5 Ом; 36В; 18А
Объяснение:
Дано:
R1=R2=R3=R4=2 Ом
U=36В
--------------------
R-? I1-?; I2-?; I3-?; I4-?;
U1-?; U2-?; U3-?; U4-?
R=1/(1/R1+1/R2+1/R3+1/R4)=1/(1/2+1/2+1/2+1/2)=1/2=0,5 Ом
U1=U2=U3=U4=U=36В
I1=U1/R1=36/2=18A
I2=U2/R2=36/2=18A
I3=U3/R3=36/2=18A
I4=U4/R4=36/2=18A
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nurzanova2011a
Предмет: ОБЖ,
автор: daniilrverter
Предмет: История,
автор: litvishkokiril24
Предмет: Физика,
автор: ggggg8888
Предмет: Химия,
автор: mishavorobiov536