Предмет: Физика, автор: qqinkl

На провідник, активна довжина якого 2 м, в однорідному магнітному полі з індукцією 0,2 Тл діє сила 2 н. Який заряд проходить через поперечний переріз провідника за 0,5 хв, якщо кут між напрямком струму й вектором магнітної індукції становить 30°.​

Ответы

Автор ответа: mathkot
6

Ответ:

Пройдет заряд 300 Кл через поперечное сечение проводника

Объяснение:

Дано:

l = 2 м

B = 0,2 Тл

F_{A} = 2 H

t = 30 c

\alpha = 30°

Найти:

q \ - \ ?

---------------------------------

Решение:

Сила Ампера:

F_{A} = BI l \sin \alpha \Longrightarrow I = \dfrac{F_{A}}{Bl \sin \alpha}

Заряд:

q = It =  \dfrac{tF_{A}}{Bl \sin \alpha}

Расчеты:

\boldsymbol q = (30 c · 2 H) / (0,2 Тл · 2 м · sin 30°) = 300 Кл

Ответ: q = 300 Кл.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: makcu2008