Предмет: Физика, автор: miniarmi80

Терміново!
Дам 45 балів.
Катер рухаючись за течією, пропливає від однієї пристані до другої за 6 годин. Який час витратить катер на зворотню дорогу якщо швидкість течії 3 км/год, а відстань між пристанями 90 км?​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 10ч

Объяснение:

Дано:

t1=6ч

Vр=3км/ч

S=90км

------------

t2-?

Скорость катера по течению:

Vпт=S/t1=90/6=15км/ч

Скорость катера против течения:

Vпрт=Vпт-Vр*2=15-3*2=9км/ч

Время, затраченное катером на обратную дорогу:

t2=S/Vпрт=90/9=10ч

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: perden1208